Krediidiliini Kasu (tm) on mingi uuenduslik rahalise toode, sest ükski krediidiasutus ei ole varem oli kõhklev pakkuda oma klientidele sarnased tingimused. 
Erinevalt klassikalisest laenu summa mille selgelt määratletud ja laenusaaja on kohustuslikus korras tuleb tagasi maksta intressid on arvestatud kogu summa laenu, krediidi-line Kasu (tm) ta saab tõesti säästa, makstes vaid ühe osa rahast, mille võttis.

Skeem laenu saamise raames krediidiliini on väga lihtne, ja kõik, mida vaja teha potentsiaalsel laenuvõtjal on esitada taotlus ja läbima loginud. Pärast seda, arvestades olemasoleva kliendi käsutuses tulu, krediidiasutus otsustab, millises summas väljastada talle raames krediidiliini. Maksimaalne laenusumma on 3000 eur. Ja nagu varem öeldud, laenuvõtja pole tingimata vaja kasutada kogu summa kohe ja korraga.

Konto loomiseks ja esitada taotlus avatud krediidiliini potentsiaalsel laenuvõtjal ei ole isegi vaja arvutisse, sest kõik toimingud ta saab täita internetis, lihtsalt kasutades ära mobiiltelefoni. On ütlematagi, internetiühendus. Kui laenusaaja oleks huvitatud sellest täiendav laenusumma, siis alati on võimalik esitada vastav taotlus, tingimusel, et teenuse kasutamise ajal eelmisel krediitkaardi liin ta ei väljunud oma hilinenud.

Vormistamise protseduur krediidiliini Kasu (tm) ei rööviks kliendi palju aega ja vaeva, ning kõik toimingud on täidetud vaid paar minutit. Mugavus ja kiirus, samuti on võimalik iseseisvalt hallata oma rahanduse – siin on peamised eelised seda mobiilne krediidiliini.

Piisab pidevalt "toita" krediidiasutused ja maksta raha, mida te ei kasuta. Unikaalsus krediidiliini Kasu (tm) on see, et sa ise otsustad, millise summa eest raha saada raames seda joont, ja millise summa eest teha võlgnevuse. Ainus hetk – kuumakse peab olema vähemalt 10 euro.

Et saada täiendavat laenu summa, üldse ei ole vaja oodata tema täielikku sulgemist, piisavalt vähendada seda üks või mitu makset, vabastades osa piirmäära, ja seejärel taotleda selle suurendamine.

Paljud kliendid on võimelised hindama olulisi eeliseid, mida neile pakub Kasu (tm), nimelt:

  1. Suurt paindlikkust. Te kustutate osa võlgnevused, mille järel igal ajal õigus esitada taotlus tõsta suuruse krediidiliini summas tasuta krediiti.
  2. Maksimaalselt vabadust. Sa ei ole seotud konkreetse ajakava tähtaeg, mille alusel on kohustatud maksma rangelt teatud summa iga kuu. Selle asemel saate ise otsustada, kui palju on valmis andma oma võlgnevuse. Tänu sellele omadused Kasu (tm), siis oleks oluliselt lihtsam loota oma eelarve.
  3. Kiire vormistamine krediidiliini. Laenutaotlus peetakse sõna otseses mõttes mõne minutiga.
  4. Taskukohane intressimäärad ja muud soodsad laenutingimused.
  5. Võimalus taotleda kliirens toote Kasu (tm) läbi oma mobiiltelefoni.
  6. Võla tagasimaksmise toimub mis tahes mugav kliendi viisil.
  7. Tasu eest kasutusse krediitkaardi joonega ja konto haldamine on võrdne nulliga.
 
Väikesed laenud
Refinantseerida laenu
Refinantseerida laenu
Laen auto tagatisel
Laen kinnisvara tagatisel
JääKasu
Laenud Eestis
Laenud
Kiir- ja väikelaenud
Tarbija
Hüpoteeklaen
Proektid