Sa ostsid laenu üks kontorit Eestis, siin alles pärast tagasimaksmise mitme maksete mõistnud, et allkirjastatud leping кабальных tingimustes. See ei ole probleem, sest saate alati laenu teise organisatsiooni soodsamatel tingimustel täielikult sulgeda kogu summa eelmise võla. See teenus on nn refinantseerimine, või teisisõnu, saada uut laenu sulgemise kehtiva laenu.

See laen on rangelt sihtrühma tähelepanu ja antakse välja üksnes tagasimaksmise olemasoleva võla. Sel juhul võidab kui krediidiasutus, kus võetakse uus laen, sest ta saab intressitulu iga kuu või nii, ja ise laenuvõtja, kellele rohkem ei pea maksma laenu ebasoodsate teda tingimustel ja maksta selle eest.

Kuidas saada laenu?

Et saada laenu refinantseerida kehtiva laenu, esmalt tuleb registreeruda veebilehel krediidi bürood. Teha on üsna lihtne. Pärast seda tuleb täita taotluse vormi saada laenu, näidates ära kõik vajalikud andmed. Järgmine etapp – läbipääsu tuvastada. Klient firma pakub koopiad kõigist dokumentidest, mis tõendavad tema isikut, konto väljavõtet, avatud pangas, samuti muud dokumendid, mida tal võib nõuda krediidiasutus.

Pärast seda kliendile jääb ootama otsuse laenu kohta, mis tulevad tema juurde kujul sms määratud varem telefoninumber. Juhul, kui edukas samaväärse laenuvõtja jääb vaid sõlmida leping ja saada raha määratud pangakontole.

Milliseid nõudeid esitatakse juurde laenuvõtja, kes soovib laenu refinantseerida?

  • Esiteks, see on tema maksevõimet. Ükski organisatsioon annab laenu isikule, kellel puudub püsiv sissetulekuallikas, on oluline mõista.
  • Teiseks, vanus laenusaaja ei tohi olla lühem kui 22 aastat.
  • Kolmandaks, kas laenu taotleja peab olema Eesti kodakondsus või elamisluba selles riigis.
  • Neljandaks, saadud laenuvõtja sissetulek ei tohi olla väiksem kui 300 eurot.

Need on peamised nõuded laenuvõtjatele, kes soovivad vormistada refinantseerida kehtiva laenu. Lisaks, krediidi ajalugu on selline laenuvõtja peab olema puhas, ei tohi esineda fakte eeldused neile tõsiseid просрочек laene.

Kogu info kes soovib saada laenu refinantseerida on üksikasjalikult kontrollida teenuse ohutust ettevõtte ja selle juhid, seetõttu on oluline kohe pakkuda credit organisatsiooni ainult õiget ja ajakohast teavet

Kust saada laenu?

Tuntuim mängija, krediidituru Eestis, kes pakub oma klientidele võimalust laenu tagasimaksmisele. Andmise tingimused laenu on järgmised:

  • Laenu summa alates 500 kuni 10 tuhat eurot
  • Intressimäär alates 9,9% aastas (arvestatakse summa jäägilt tasumisele kuuluva laenu)
  • Kui tellimuse summa laenu alates 7 tuhat eurot ja üle selle krediidi ettevõttel on õigus nõuda täiendavaid tagatisi kujul garantii
  • Lepingu sõlmimise tasu 1% laenusummast, kuid mitte vähem kui 32 euro

Laenu refinantseerimise iseloomustab mugavus, sest potentsiaalne laenuvõtja saab vastuse oma avalduse vaid paar minutit, kuid lepingu allkirjastamist ei pea kuhugi minema – piisab, kui kasutada ID-kaarti või mobiilset ID-d.

 
Väikesed laenud
Refinantseerida laenu
Refinantseerida laenu
Laen auto tagatisel
Laen kinnisvara tagatisel
Kasu
Laenud Eestis
Laenud
Kiir- ja väikelaenud
Tarbija
HĂĽpoteeklaen
Proektid