Milline noor pere ei unistab enda korteris ja sellest, et neile ei pea enam ютиться koos sugulaste "малосемейке"? Hea, Eestis on täiesti reaalne vormistada hüpoteegi üks krediidiasutuste, kui seda hüpoteeki vara hakkab vahendama ise lepingu objektiks – korter.

Omadused vormistamise hüpoteek

Nõuded laenuvõtjatele

Enne, kui esitada taotlus hüpoteegi, peate tagama, et te ei vasta kõigile выдвигаемым juurde laenuvõtjaid nõuetele, nimelt:

  1. Vanus alates 18-aastane
  2. Eesti kodakondsust või elamisluba
  3. Puudumine olemasolevate laenude teistes krediidiasutustes
  4. Kättesaadavus, stabiilse ja püsiva sissetuleku allikas, tulu suurus peab olema piisav, et maksta ära igakuised maksed

Pidage ka meeles, et andmine hüpoteegi toimub üheaegselt tagasimaksetähtaega laenuvõtja esmase makse talle, komisjonide ja tasu lepingu sõlmimine. Ja ei maksa unustada kulude kohta, mis tuleb kanda, sest notari teenuste ja kindlustus kinnisvara objekti.

Saamise tingimused laenu kinnisvara tagatisel

Täna laenud kinnisvara tagatisel antakse füüsilistele isikutele järgmistel tingimustel:

  1. Tähtaeg laenu – mitte rohkem kui 30 aastat
  2. Laenu summa ei ületa 85% hinnatud väärtusest tagatise
  3. Makse on iga kuu eest ei tohi olla suurem kui pool sissetulekust laenusaaja

Loomulikult, iga krediidiasutus on oma tingimused andes andmete krediiti, sest me oleme toonud mõned ühised tingimused.

Vahet hüpoteegid ja laenu kinnisvara tagatisel

Väga sageli on paljud laenuvõtjad segi kaks sarnast tüüpi laenu – hüpoteegid-laenu kinnisvara tagatisel. Jah, ja esimesel ning teisel juhul pandi esemeks soosib kinnisvara, ainult siis, kui eluaseme laenu andmeid tagatiseks on приобретаемая krediidi korter, ja kui laenu kinnisvara tagatisel laenusaaja annab pantida oma vara – korter või maja, ja pärast edukat samaväärse ta saab kätte vajaliku rakendada oma eesmärke summa raha.

Enne, kui esitada laenutaotluse...

Vaatamata sellele, et tehniliselt taotleda laenu on suhteliselt lihtne, seda tehakse veebilehe kaudu valitud firma, tegelikult enne, kuidas seda teha, on oluline viia läbi tõsist eeltööd.

Mida see sisaldab? Esimene asi – läheneda oma otsusega väga teadlikult. See tähendab mõista, et sa pead tagastada credit organisatsiooni kogu laenusumma koos intressiga. Teine – oluline on kohe aru saada, millised kulud teil tekivad vormistamisel laenu. Erinevalt tavalisest isikliku laenu, võtta hüpoteeklaenu ilma raha taskus ei tööta.

Kolmas – kohe on oluline mõista, millist summat tuleb teil võtta laenu. Kui suure summa te võtate nagu laenu, seda rohkem pead anda lõpuks. Loe oma tulusid õigesti.

Ja, muidugi, andke krediidi spetsialistide ainult tõest informatsiooni ning muidu keeldub taotluse vorm on ainult asi aega, pärast mida on выказано usaldamatus ettevõtte poolt, ja järgmine kord võtta laenu tema on väga raske.

Intressimäärad Eestis eluasemelaenu see on täiesti vastuvõetav ja keskmiselt moodustavad 2,7%. Aga mis puutub disainimis võimalused hüpoteegid poolt mitteresidentidele, selline võimalus on, paraku, on praktiliselt olematu.

 
Väikesed laenud
Refinantseerida laenu
Refinantseerida laenu
Laen auto tagatisel
Laen kinnisvara tagatisel
Kasu
Laenud Eestis
Laenud
Kiir- ja Väikelaenud
Tarbija
Hüpoteeklaen
Proektid